Kompleksowy remake pierwszej edycji cyklu Yakuza Kiwami spolszczenie a, która zadebiutowała na konsoli PlayStation 2 w 2005 roku. Część tej pracy gra się osiem lat po wydarzeniach przedstawionych w Yakuza 0, a czyli w 1995 roku. Kazuma Kiryu, czyli główny bohater zajmujący wysokie zachowanie w ciemnym klanie Tojo, przebywa na siebie odpowiedzialność za morderstwo patriarchy rodziny Dojima, dostępnego za odebranie jego znajomej Yumi.

Po dziesięciu latach protagonista przebywa na wolność, i działaniem, które na niego przewiduje. Jest odkrycie niedającej znaku życia Yumi i przywrócenie dawnego planu w stanie Tojo, widzącym się na grzbiecie wojny domowej. W Yakuza Kiwami download akcja wskazywana jest z postaci trzeciej osoby. Do znanej możliwości oddano szereg mniejszych lokacji przedstawiających ulice Tokio, a gra liczy na eksploracji.

Yakuza Kiwami spolszczenie

Yakuza Kiwami spolszczenie
download
screen23

Realizowaniu działań fabularnych i pracy pobocznych także na starciach z uczestnikami, podczas jakich produkujemy zysk z czterech zróżnicowanych sposobów walki. Zabawę uatrakcyjnią liczne minigry i dowolne aktywności, i informacją nieobecną w aparacie są wyzwania. Goro Majimy, lub samego spośród żywych rywali Yakuza Kiwami polski. Na sprawy remake’u inwestorzy nie tylko odświeżyli oprawę graficzną. Pomagaj oraz ponownie nagrali całe grupy dialogowe oraz zrobili nowe przerywniki filmowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *