Tekken 7 chomikuj

Spolszczenie Tekken 7 – weź udział w turnieju o króla żelaznej pięści w kultowej, siódmej już odsłonie najsłynniejszej bijatyki w historii. Zmierz się z potężną rodziną Mishima. Pełna wersja gry na PC możliwa do pobrania za pomocą torrenta dostępnego na chomikuj i ciesz się grą. To jedna z fajniejszych gier, której walki na pięści, a także z pomocą sił nadprzyrodzonych odbywa się w komnatach zamków. Co ciekawe postać w którą się wcielamy jest dość oryginalnie ubrana, przypomina nieco księcia, albo kogoś z dworzan. W dodatku Tekken 7 umie się bić, rzecz jasna wiele tu zależy od naszego refleksu sterowania. Ale wygląda to całkiem nieźle, a sama gra nie przytłacza, jak inne do niej podobne. W tle słychać także odgłosy walki, co dodaje jej jeszcze więcej realizmu.

Tekken 7 Spolszczenie

Tekken 7 Spolszczenie
download
screen23

Które walczą ze sobą niczym lwice chroniące młode. Samym walką towarzyszą ich okrzyki, wskazujące na przyjmowane ciosy, ale także efekty wizualne są tu ciekawe. W grze znaleźć można także nieco inne postacie, na przykład żeńskie.  Gdyż pojawiają się różnego rodzaju rozbłyski w postaci kul ognia, albo na przykład przypominających nieco pioruny. Dość ciekawie zrobiona grafika, to coś na wysokim poziomie. Każdy etap gry, to nieco inne postacie, a także nieco inne otoczenie stworzone idealnie do danej walki. Motyw ognia palącego się w tle, to także coś bardzo ciekawego. Zwłaszcza że z czasem się on wzmaga, a czasem nieco przygasa.

Wraz z debiutem porządku na konsolach otrzymujemy wszystkie główne elementy byłych wersji. Czyli przeprowadzane na trójwymiarowych arenach dynamiczne pojedynki. Których źródłem jest montowany przez wielką korporację turniej. W innowacyjnej odsłonie gry Tekken 7 spolszczenie powraca cała galeria świetnie swoich osób, wraz z wielką paletą ich niesamowitych ciosów specjalnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *