Currently set to Index
Currently set to Follow

Stardew Valley spolszczenie to magiczna gra pełna głębokich treści. Podczas gry wcielamy się w nasza postać, która porzuca pracę w korporacji po to, by odziedziczyć farmę po swoim dziadku. Gra jest wciągającą mieszanka symulatora życia z elementami ekonomii, zarządzania farmą jak i odrobiną walki z magicznymi stworami obecnymi w świecie gry. Nie daj się zwieść retro oprawie graficznej, ta gra potrafi zaskoczyć tym, jak wiele emocji można przekazać tak małą ilością treści graficznych.

screen23

Gra Stardew Valley jest interaktywna przygodą w romantycznym świecie i pełnym magii. Swoją nostalgiczna muzyką podkreśla przemijające pory roku i czas który gdzieś nam przemija na codziennych obowiązkach.
Stardew Valley spolszczenie jest udaną polonizacją tej wspaniałej gry. Jest nastrojowe i dobrze oddaje złożony klimat i relacje jakie panują między mieszkańcami małej wioski nieopodal naszej farmy. Zachowując oryginalny przekaz, pełna wersja gry nie utraciło nic na tłumaczeniu oryginalnej, angielskiej wersji gry. Wszystkim zainteresowanym tą grą, polecam również zagranie w polską wersję językową.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *