South Park The Fractured But Whole Spolszczenie

Spolszczenie South Park The Fractured But Whole – miasteczko South Park zna chyba każdy, jednak jego twórcy wpadli na pomysł stworzenia gry opartej na losach bohaterów. Jeżeli chcesz do nich dołączyć spolszczenie na PC i oceń czy gra dorównuję kreskówce. Nowa edycja cyklu gier RPG, oprawionych w uniwersum kultowej bajki dla dużych stacji Comedy Central. Praca jest naturalną kontynuację zamieszczonego w 2014 roku. Jej bohaterem jest więcej dzieciak, który ledwo co spowodował się z grupą do tytułowego miasteczka. Nasz bohater przystępuje do gorących kolegów z paczki Cartmana, którzy jak superbohaterowie z klasy po raz drugi stawiają czoła złowrogiemu Profesorowi Chaosowi.

South Park The Fractured But Whole Spolszczenie

download
screen23

Ciekawe dialogi w języku angielskim, gra faktycznie nawiązuje do znanego serialu, a nietypowe postacie wyglądają jakoś tak dziwnie. Gra przeznaczona dla dzieci. Ale warto się zastanowić nad tym, czy do pewnego wieku nie jest zbyt brutalną i nie uczy złych nawyków. Jakby dopiero co szły na jakiś bal przebierańców. Cóż wybór tej kultowej gry, to kwestia gustu, a dla samej zabawy można zagrać we wszystko. To co zasługuje na uwagę, to nietypowe zachowania postaci, nietypowe narzędzia broni, a także grafika i sceneria szkoły.

Największą zmianą atrakcji istnieje przecież fakt, że podczas uroczystości pokierować możemy także chłopakiem. South Park The Fractured But Whole spolszczenie cechuje się rozbudowanym planem rozwoju jakości i urozmaiconą mechaniką walki. Kiedy także panią, w funkcji z czego wymienia się sposób, w który odpowiadają nas stron niezależne. Całość ubarwiona została tak dobrą dawką bezkompromisowego humoru, o jaki zadbali ponownie sami autora serialu: Matt Stone oraz Trey Parker.

To dość ciekawa gra komputerowa w dodatku fabularna, która została stworzona na podstawie amerykańskiego serialu. Animowanego dla dorosłych Miasteczko South Park. Niesamowite wrażenia może wywołać dość kolorowa grafika i formaty poszczególnych postaci. Gra rozgrywa się jakby przed szkołą South Park The Fractured But Whole download, a udział w walkach biorą dwie grupy uczniów. Posiadających do walki na przykład znaki drogowe, a także na przykład kije do hokeja. Chodzi więc o typowe rozgrywki pomiędzy dwiema opcjami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *