Currently set to Index
Currently set to Follow
Oxenfree chomikuj

Spolszczenie Oxenfree ponieważ obecność strachów nie zawsze zauważalna jest ubogim okiem, w uniknięciu niebezpieczeństwa bohaterce pomaga specjalne radio. Które po odnalezieniu odpowiedniej częstotliwości pozwala zawczasu dokonać się na potencjalny atak.

To dwuwymiarowa gra z gatunku horrorów. Gracz wcielając się w nastoletnią dziewczynę, próbuje razem z przyjaciółmi zrozumieć istotę. Naturę paranormalnych zjawisk, jakie zaczęły nawiedzać miejsce, w którym się znaleźli. Prosta, dwuwymiarowa grafika wbrew pozorom nie niweczy przerażającego klimatu, jaki powstaje przy obcowaniu ze zjawami, a całość dodatkowo wzbogacona jest niezwykle niepokojącą oprawą dźwiękową.

Oxenfree Spolszczenie
Oxenfree Spolszczenie
screenpl

Oxenfree Spolszczenie

Która aktualnie kończy szkołę możliwą zaś dla uczczenia tegoż faktu znajduje się wraz z jakością panów na wyspę. Wynoszącą z lat doskonałe miejsce pożegnań uczniów. Podczas uroczystości ujawnia się, że Alex oraz jej znajomi w ciemny sposób otwarli drzwi do różnego aspektu. Spokój grupy nastolatków zaczynają mącić coraz ciekawsze zjawiska, takie jak nadnaturalne tony i wizje.  Mrocznej atmosfery Oxenfree spolszczenie dopełnia klimatyczna oprawa graficzna, wykorzystująca filtry znajome z pewnych filmowych horrorów, i i niepokojąca ścieżka dźwiękowa.

By admin

8 thoughts on “Oxenfree Spolszczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *