GTA 4 Spolszczenie

GTA 4 Spolszczenie

3 kwietnia, 2021 0 przez admin

Spolszczenie GTA 4– kolejna odsłona kultowej gry. Spolszczenie torrent i ciesz się wieloma godzinami niesamowitej rozgrywki w mieście do złudzenia przypominającym Nowy York. Spolszczenie free! (spolszczenie gry w języku PL na PC). Grand Theft Auto 4, czyli w skrócie GTA 4 to gra, która swego czasu była bardzo wyczekiwana. Jej akcja przenosiła się do miasta Nowy Jork, a bohaterem był imigrant z terenów wschodniej europy, który przyleciał do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia i swojej szansy na bogactwo.

GTA 4 Spolszczenie

spolszczenie chomikuj
download free

W przeciwieństwie do poprzednich części, które aż kipią barwami, czwórka raczej skupia się na odcieniach szarości i mroku obskurnych dzielnic Nowego Jorku, kontrastujących z dzielnicami bogactwa. GTA 4 download jest bardzo atrakcyjna graficznie, ale i swego czasu wymagała bardzo dużej mocy obliczeniowej. W świecie potrzeba tylko i wyłącznie chęci (z drugiej strony można pokusić się o stwierdzenie. Gra na pewno posiada swój unikalny klimat, ale oceniana przez samych graczy jest już różnie.

Grand Theft Auto 4 Spolszczenie

W każdym razie, bardzo negatywną kwestią jest to, że gra została wydana tylko w języku angielskim. Szczęście w nieszczęściu mają tu użytkownicy wersji PC, bowiem właśnie na komputery osobiste wydane zostało Grand Theft Auto 4 Spolszczenie chomikuj, które stworzone przez fanów, tłumaczy napisy w grze na język torrent. Jest to bardzo fajna sprawa, bo można dokładniej zrozumieć o co chodzi w danych misjach.