download-Farming-Simulator-17

Spolszczenie Farming Simulator 17 stwórz swoje własne potężne gospodarstwo korzystając z najnowszych technologii. Gra daje nam do wyboru aż 250 nowoczesnych pojazdów oraz maszyn. W dodatku możesz wziąć udział w rozgrywkach multiplayer. Spolszczenie darmowy torrent dzięki chomikuj(spolszczenie gry w języku PL) i ciesz się udanymi plonami. 

Farming Simulator 17 Spolszczenie
Farming Simulator 17 Spolszczenie
download
screen23

Aby były jeszcze bardziej wydajne i dobrze zakonserwowane na przykład na kolejny sezon. Gracz ma także możliwość zarabiania po to, aby kupować nowe maszyny, w tym celu musi uprawiać swoją rolę, a także sprzedawać plony, inwestując potem zarobione w ten sposób pieniądze w nowy sprzęt.

Farming Simulator 17 spolszczenie

Praca na farmie wymaga zaangażowania się od rana do wieczora. Samo zasianie ziarna nie gwarantuje jeszcze sukcesu, a także dość solidnego zbioru plonów. Gdyż FS 17 spolszczenie wymaga ono jeszcze potem następnej obróbki. Chodzi tu o stosowanie środków chemicznych, takich jak nawozy sztuczne, czy preparaty do usuwania szkodników i chwastów. Od czasu do czasu trzeba także doglądać swoich upraw, aby te nie uległy zniszczeniu na przykład w wyniku suszy. Albo zalania z powodu zbyt wielkich opadów deszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *