Fallout 4 Spolszczenie

spolszczenie fallout 4

Spolszczenie Fallout 4 – Boston rok 2077, to rok wybuchu wojny atomowej. Nasz bohater, aby przeżyć pozwala wraz z rodziną zamrozić się w komorze kriogenicznej. Czy jednak przeżyje i jaki będzie świat kiedy zostanie wybudzony? To gra fabularna o dość ciekawej fabule oraz dramatycznym, ale dość interesującym wstępie. Takie jak dodatkowe naboje do zbierania, czy na przykład papierosy, które potem można będzie sprzedać. Gra zasługuje na miano jednej z lepszych, zwłaszcza pod względem dobrze dopracowanej grafiki.

Historia umiejscowiona w grze, to początek wojny nuklearnej Fallout 4 download. A także konieczność zamieszkania w schronie, jak wiadomo w celu ratowania się przed groźnym promieniowaniem. Przemierzanie mrocznych korytarzy tego schronu wiąże się z licznymi niebezpieczeństwami. Na każdym kroku można napotkać ogromnego karalucha, którego trzeba zneutralizować miotaczem ognia niejako machając rękami.

Fallout 4 spolszczenie

Fallout 4 Spolszczenie
Fallout 4 Spolszczenie
download
screen23

Przemierzanie licznych korytarzy Fallout 4, ma w sobie pewną aurę tajemniczości. A podchodzenie do drzwi wiąże się z pewnego rodzaju emocjami i napawa ciekawością. Chociaż sama gra przypomina w dużej mierze podobne, ma w sobie coś znacznie bardziej wciągającego.

Jedna odpowiedź do “Fallout 4 Spolszczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *