Fallout 3 Spolszczenie

Fallout 3 chomikuj

Spolszczenie Fallout 3 – wojna atomowa mająca miejsce w roku 2077 zostawiła po sobie olbrzymie ślady. Zniszczenia i zanieczyszczenia wody wciąż dają się ludziom w znaki. Pomóż im oczyścić świat i powrócić do normalności. (spolszczenie gry do pobrania w języku PL dostępna na chomikuj). Twórcy zrobili kilka rodzajów zakończenia wojnie głównej, zależnie z gatunków traktowanych przez gracza. Deweloperzy pozostali wierni rozbudowanemu systemowi atrybutów postaci, S.P.E.C.I.A.L., wielkiemu z wcześniejszych zabaw z kolekcji Fallout 3 download . Rozgrywka utrzymana istnieje wszak w formacie gier akcji, z skutecznymi sekwencjami walki.

Fallout 3 Spolszczenie

Fallout 3 Spolszczenie
Fallout 3 Spolszczenie
download

Trzecia edycja popularnego cyklu gier cRPG w postapokaliptycznym klimacie. Produkcją gry zainteresowała się ekipa deweloperska, znana przede pełnym z linii. Osią fabuły zabawy są poszukiwania ojca. W trakcie wyprawy główny bohater, Samotny Wędrowiec, dowiaduje się o Planie Oczyszczenie, jaki mógłby podać wodę mieszkańcom Pustkowi. Trójwymiarowa oprawa wizualna uzyskiwana stanowi w podłożu o silnik. Publikowane przez nas spolszczenia gier dotyczą różnego rodzaju propozycji do pobrania. Akcja gry osadzona została niedługo po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części cyklu. Tym razem gracze muszą stawić, który ogłosił się dyktatorem planety Pandora.

Twórcy Fallout 3 spolszczenie steam przygotowali cztery grywalne postaci. Każda przynależy do innej klasy i reprezentuje odmienny styl walki. Rozgrywka w dalszym ciągu bazuje na emocjonujących sekwencjach strzeleckich, jednak gruntownym zmianom poddano system uzbrojenia. Wizytówką serii pozostał natomiast tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Jedna odpowiedź do “Fallout 3 Spolszczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *