Dying Light The Following Spolszczenie

Dying Light The Following Spolszczenie

16 listopada, 2020 0 przez admin

Spolszczenie Dying Light The Following – rozgrywka pozostaje taka sama  skaczemy po budynkach z niesamowitą lekkością i chlastamy zombie maczetami na części pierwsze. Zbieramy wszystko to, co tylko może się nam przydać czyli tak, jak to było w części poprzedniej. Są jednakże istotne rzeczy, które uległy zmianie. Natomiast jeżeli chodzi o fabułę, to jest ona na tym samym poziomie, co w oryginale.

Opowieść jest raczej średnia, ale dość wciągająca. Na tyle wciągająca, że chce się nam grać dalej, choć zdecydowanie nie jest to historia, którą będziemy wspominać latami. Jest to intrygująca rozwalanka zombiaków z całkiem ciekawą fabułą. Jeżeli jesteś zainteresowany tą polską produkcją, to spolszczenie ją z portalu chomikuj. chomikuj nie będzie ci potrzebne.

Dying Light The Following Spolszczenie

Dying Light The Following Spolszczenie
Dying Light The Following Spolszczenie
spolszczenie chomikuj
download free

Wysiadł nam w środku nocy, kiedy to zombie są najbardziej żywotne i chętne do niezbyt radosnej zabawy z nami. Ale skąd mamy wziąć części i benzynę? Ano poprzez dobieranie się do innych wraków i rozmontowywanie ich na kawałki. Cały czas rozwijamy swoje umiejętności kierowcy, dzięki czemu możemy także rozbudowywać nasze autko – monstrum. Po tym, jak się jeździ, widać, wie, co to samochodówka.

Największą nowością jest oczywiście nowy środek transportu. A raczej coś, co wygląda tak, jakby było dziełem przypadku niczym makaron z alfabetem w zupie. Części naszego pojazdu bo samochodem tego raczej się nazwać nie da eksploatują się z czasem i wymagają wymiany i naprawy. Jakie Dying Light The Following download? Podobnie, jak to jest z posiadaną przez nas bronią. Nasz wehikuł wymaga także oczywiście benzyny – lepiej nie doprowadzić do tego, żeby z jakichkolwiek przyczyn.