Dying Light spolszczenie

Spolszczenie Dying Light – wciel się w rolę Kyle’a Crane’a i walcz o przeżycie w mieście Harran, łudząco przypominającym Rio de Janeiro, gdzie część ludzkości  została zamieniona w zombie. Czy dasz sobie z nimi radę i czy nie będziesz się bał wyjść z kryjówki po zmroku kiedy potwory są najbardziej aktywne i zmieniają swoje oblicza? Masz problem z angielską wersją gry? Polecamy grę dla miłośników akcji i zoombie, gdzie jesteśmy jednym z mieszkańców miasta, w którym ciągle coś się dzieje. Dying Light download i ciesz się grą. To gra dla miłośników strzelane, ale także filmów katastroficznych. Rzecz dzieje się w miasteczku, które wymiera z powodu epidemii nieznanej choroby. Całe miasto otoczone jest przez wojsko i objęte tak zwaną kwarantanną.

Dying Light Spolszczenie

dying light spolszczenie
download
screen23

Dodatkowo zagrożenie stanowi możliwość zarażenia się. Istnieje jednak grupa zdrowych, a jednym z nich jest bohater w którego wciela się gracz. Istnieje także specjalna mapa, która prowadzi do wyjścia poza obszar miasta. Co jest konieczne w celu zdobycia dodatkowej ilości leków na wspomnianego wirusa, ale także szansą dla zdrowej grupki osób.

Śmiało można by rzec, że jedyną rozsądną decyzją jest wyrwanie się z tego miasta zła. Jednak nie jest to łatwe zadanie, gdyż na każdym niemalże kroku czai się ktoś zarażony. A także jego kompani spolszczenie Dying Light. W dodatku uzbrojeni po zęby, co znacznie utrudnia poszukiwanie wspomnianego na mapie szlaku. Gracz posiada kilka rodzajów broni, czasem może używać maczet, ale od czasu do czasu musi zdecydować się na karabin.

9 thoughts on “Dying Light Spolszczenie”
  1. siemka wszystkim, czy znajdę tutaj również Dying light 2 spolszczenie, bo nie mogę odszukać, czy trzeba szukać gdzie indziej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *