Dark Souls 3 chomikuj

Spolszczenie Dark Souls 3 – jest to już trzecia odsłona osadzonego w realiach RPG – mrocznego i fascynującego, akcji studia. Przenieś się w mroczny świat fantasy i graj bohaterem powstałym zza grobu. Zdobywaj co raz wyższe poziomy zabierając dusze, swoim zabitym wrogom. Tytuł utrzymany jest w klimacie poprzednich części oraz pokazuje nam nowe lokacje, nowych przeciwników i bossów. A także niedostępne wcześniej bronie, zbroje i przedmioty.

DARK SOULS 3 Spolszczenie

Kolejna z fajniejszych gier dla miłośników mroków i średniowiecznych klimatów. W grze wprowadzono też m.in. specjalne techniki walki bronią, które uatrakcyjniają starcia i dają więcej możliwości podczas pojedynków. Będąc rycerzem, mając do dyspozycji tarczę i solidną zbroję, można doskonale walczyć z różnego typu przeciwnikami. Niektórzy z nich mogą być naprawdę groźni.

Dark Souls 3 Spolszczenie
Dark Souls 3 Spolszczenie
download
screen23

Czasem przypomina ona smoka, ale nie koniecznie musi ziać ogniem. Niektóre z nich wręcz przeciwnie, zioną mrozem, pozostawiając za sobą nie spaloną ziemię, ale właśnie mroźne kryształki. A także całe barykady, stworzone z wbijanych w ziemię kawałków lodowych sztyletów. Nie jest łatwo ich obejść, zwłaszcza że co chwila pojawiają się nowe, a smok nadal zionie, mroźnym powietrzem. Gdy pojawiają się ślady krwi, to może być znak do konieczności ucieczki, gdyż być może już jesteśmy ranni. Cały problem Dark Soul 3 download polega na tym, żeby nie dać się zbyt szybko zranić. 

5 thoughts on “Dark Souls 3 Spolszczenie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *