Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie

Assassin’s Creed 4 Black Flag Spolszczenie

11 sierpnia, 2020 5 przez admin

Spolszczenie Assassin’s Creed 4 Black Flag jest to przygodowa gra z widokiem jako trzecia osoba, zręcznościowa oraz dynamiczna. Czwarta część Assassin’s Creed przenosi nas tym razem na Karaiby, gdzie możemy wczuć się w rolę nie tylko asasyna, ale także prawdziwego pirata. Zdobądź swój własny statek, załogę i wyruszaj w podróż. Najważniejsze są i owszem okazje morskie. To najgrubsza walor. Zręcznościowe, dynamiczne, zdecydowanie nie symulacyjne. Za to sprawiające oko oraz pompujące adrenalinę. Assassin’s Creed 4 Black Flag download rozwija wyobraźnię, ćwiczy refleks i sprawia, że człowiek uczy się. Do wyboru mamy zróżnicowaną broń, nadawaną do bogatych elementów statku. Celując z boku oddajemy salwę burtową, bez celowania miażdżymy wroga ciężkim ostrzałem krótkiego zasięgu.

Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie

spolszczenie chomikuj
download free

Okręty wroga i posiadają własnymi sztuczkami. Większe porcje oddają serię salw, używają ciężkich kul, a liniowce katują nas z moździerzy. Mniejsze rozrzucają wybuchające beczki, a brygi uwielbiają taranować. Na smak pogoda że przedstawić dodatkowy chaos – tornada i fale sztormowe nieźle utrudniają nam szyki. Za ostatnie na swoja pociecha dodaje więc, iż Hiszpanie z Anglikami toczą walki.

Czasem o się podłączyć, ostrożnie, żeby nie ostrzelać drugiej postaci również wziąć Assassin’s Creed 4 Black Flag spolszczenie. Trzeba chociaż istnieć przezornym i dobijać taranowaniem, aby od razu wejść do abordażu – forty lubią tracić nasze. Każdy przejęty okręt można zużyć do połatania swojego, można tez go wyrzucić, aby poprawić pamięć o nas, albo… dobrać do kasy. owa flota  zastępuje w widocznym celu gildię (bo Edward natomiast nie jest Asasynem).